Nábor postav - SkyLands

20. srpna 2013 v 23:24 | StarDreamer |  Info

Nábor postav do SkyLands. Mám svou hlavní postavu, je to Ravah - obrovský pták, který se umí měnit do lidské podoby( křídla zůstávají.). Je to dívka , takže bych byla ráda za chlapce xD z každé rasy bude několik hlavních hrdinů.volných mám hlavních pro dobro 2 draky, 2 Elfy, 1 Ravaha, 2 anděly a 2 lidi :3
vedlejší, kteří se objeví v nějaké kapitole a pak zas zmizí xD mám - 3 draky, 4 elfové (+ král a královna) 4 Ravahové, 3 víly , 2 anděly a 10 lidí :D

Pro zlo hlavní postavy - 1drak , Nějaký extra pán temnot co si o sobě moc myslí a chce ovládnout svět xD , 2 Ravahové, padlý anděl a 2 lidi.

pokud chcete, aby to bylo zajímavé, tvořte kluky a ne horu kozatých mániček :'DDD Teď kdo co má mít a jaké postavení :3

Ravahové- velcí ptáci , často vrány a orlové. Pokud jsou dost kouzelně nadaní, můžou si vytvořit lidskou podobu (s křídly.) Ojediněle se vyskytují fénixové . Žijí na létajících ostrovech SkyLands na ostrově Rava de Lan.

Draci- Nemají křídla (Čínští) a mají hřívu táhnoucí se přes hřbet po ocas. Zadní nohy jsou tlapy. V lidské verzi mají místo nohou prodloužené tlapy a ocas. Někteří i dračí rohy a uši. Žijí na ostrově Draco Flame no Bono

Elfy znáte :D

Adnělé - Ovládají světlo. Lidé s křídly a světlejší pletí. Žijí na nejvýše postaveném ostrově Bona Gaheva.

Lidé dělí se do skupin
-vesničané
-vojáci
- bojovníci (potulují se a přijímají úkoly.)
-lovci (loví stíny v Černých lesích.
- čarodějové
- zaklínači (může být jakákoliv rasa, ale lidé jsou nejhojnější. Vybere si ho patron, který s nim bok po boku bojuje a chrání ho)

z ras vše , teď kde to bude začínat. Začíná to na Akademii Rose Blue , kde se školí Zaklínači. Učí se jak přežít , bojovat a jak co využívat. Skládají zkoušku , kde bojují proti vojákům z Palatu (kouzelná hmota).Později si je vybírají patroni.

pokud by měl někdo zájem vytvořit postavu -
Jméno (snažte se vyhnout českým a japonským jménům, raději fantasy)
rasa
věk (elfové 15 = 1000 , 16 = 1200 draci - 15= 800 , 16= 1000)
výška
váha
popis (středověké/fantasy oblečení)
povaha (jak se chová, co má/nemá rád/a , pro co má slabost a td :D )
akademie: ano/ne (prům. věk lidí skládající zkoušku = 16-18)
zaměření (jen u lidí )

tak mám naplánováno v sobotu začít psát :)

Zabrané/rezervované postavy - 1 Drak, 1 Anděl , služebník pána stínů a 1 Shadah

Nejlépe prosím i s obrázky :3 pokud se vám nechce malovat, tak najděte něco na internetu :3 je jedno v jakém stylu.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
nebudu měnit předchozí obsah :D

Přidávám novou rasu a to rasu, která žije v podzemních lesích Shadahové (později přidám mapu, nebo rozdělení)
a zase jsou kříženci lidí a různých psovitých šelem (vlci,lišky a td :3 )
Vzhled mají lidský, ale místo normálních uší mají velké uši ze zvířecí podoby + ocas.
Do zvířat se měnit nemůžou.

pokud by měl někdo zájem-
tři pro vedlejší, dobro
2 pro zlo (vedlejší = v nějaké části zemřou :D )

přihláška pro zlo

Jméno
Druh
Věk (jakýkoliv)
pohlaví
Povaha
Popis
zbraně
magie (nepřehánějte :D )
minulost
proč se přidal na stranu zla?
pro co má slabost?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kyle (Chris) Kyle (Chris) | 21. srpna 2013 v 18:34 | Reagovat

Jméno: Christopher (Oslovují ho Chris)

Druh: Člověk (Služebník pána stínů)

Věk 24

pohlaví: Muž

Povaha: Chris disponuje i přes svou chladnokrevnost a krutost velkým smyslem pro humor. Dělá si srandu úplně ze všeho, ale rozhodně ne v přítomnosti pána stínů. To se změní v chladného a tichého vraha. Jeho sex-appeal mu zaručuje úspěch téměř u každé dívky, ale vždycky to končí její smrtí. Z pověstí je známo, že Chris je velice inteligentní a talentovaný, i když na to někdy nevypadá…

Popis: Chris je vysoký fešák s krátkými černými vlasy a vypracovaným tělem. Je zahalen v černém oděvu s pláštěm a koženými botami. Co je na něm ale zvláštního, je „třetí oko“. Místo, aby používal své oči, pozoruje nepřátele tímto „třetím okem“, které má na čele. Pokud ho Chris nepotřebuje používat, dokáže ho zakrýt kůží, jako by ho na čele neměl. Když ho používá, oči má zakryté šedou páskou.
Zbraně: V pravé ruce běžně nosí stříbrnou hůlku, kterou využívá ke svým čarodějnickým schopnostem. V zadní kapse kalhot má pouzdro a v něm malou kudlu.

Magie: Chris je jeden z nejtalentovanějších čarodějů vůbec, proto si ho také Pán Stínů vybral za svého služebníka. Mimo ovládání černé magie a stínů se Chris již od dětství věnuje ovládání ohně. Jeho tehdejší učitel viděl, že má talent, takže ho v ovládání tohoto elementu vřele podporoval.

Minulost: Chris vyrůstal v jedné malé vesnici s rodiči a starším bratrem. Jeho otec pěstoval zeleninu na malém poli, které vlastnili, zatímco jeho matka šila oblečení. On a jeho bratr odjakživa rodičům pomáhali. Prodávali zeleninu, kterou otec vypěstoval. Nikoho z rodiny nenapadlo, že by mohl Chris zdědit nějaké kouzelnické schopnosti nebo talent. Poslední z jejich rodu totiž čarovali jeho pra-prarodiče. Čarodějnický talent se v něm začal objevovat kolem 7 let. Jeho rodiče zpočátku nechtěli, aby se tomu věnoval, ale učitel jedné kouzelnické akademie je přemluvil, že takovým talentem  se nesmí mrhat. Chris tedy začal studovat. Když mu bylo 18, byl už jeden z nejlepších čarodějů, jaci kdy existovali. Jenže taky nikdo nevěděl, jak ho jeho talent změnil. Začal toužit po moci, po slávě… A vydal se na stranu zla. Připojil se k samotnému Pánovi Stínů. Tam se začal učit používání černé magie a stínů. Po jeho boku se nachází do teď.

Proč se přidal na stranu zla? Chris toužil po obrovské moci a byl zaslepen svou silou. Místo, aby ji využil na ochranu země, připojil se ke zlu.

Pro co má slabost: V boji – Chrisovou slabinou je samozřejmě jeho přirození. Ránu mezi nohy by těžko rozdýchal každý muž. Mimo to, voda je účinná proti jeho ohnivé magii a světlo zas vůči temnotě. Jinak má Chris slabost pro nádherné ženy, dobré jídlo a skvělé vtipy.

2 Katon Katon | Web | 22. srpna 2013 v 8:54 | Reagovat

[1]: Nechceš ho nakreslit? potřebuju se procvičit v malbě s tabletem :D díky popisu ho hravě zmáknu, jen jestli bys chtěl :D

3 StarDreamer StarDreamer | Web | 22. srpna 2013 v 12:35 | Reagovat

[2]: Chris už nakreslený je :DD

4 Eva Black Jančaříková Eva Black Jančaříková | E-mail | 23. srpna 2013 v 7:34 | Reagovat

Jméno: Sukori (spíš ji říkají Suko)
Druh: Sadah
Věk: 17
Pohlaví: Žena
Povaha: Tvrdohlavá holka co si dělá všechno po svém, ale když ju někdonaštve tak se nezná.Ráda bojuje a je taky dost ukecaná.
Popis: Suko středně vysoká holka s šedo černýma vlacama a hnědým kloboukem. Nikdy nikam nejdebez své zbraně. Nosí tmavězelené oblečení a ktomu hnědé vysoké boty. Uši a ocas má svěrle šedý.
Zbraně: Zezadu u pasu má šavly. Kdyžo ni příde dokáže dost dobře bojovat i bez ní.
Magie: Suko používá svou bleskovou magii jen v nejkrajnějších mezích. To že umí používat magii se dozvědě když do ní udeřil blesk od té doby jí elektřina neublíží.
Minulost: V minulosti došla o rodiče kdyžjí bylo 8 a od té doby žije sama, ale dala slib že pomstí rodiče. Proto se nikdy nepřidá na temnou stranu i když už otom uvažovala.
Slabost: V boji- Když její přátelé trpí a zvlášť když je to kvůli ní. A její hněv když se naštve je sice silná ale neví co dělá. Jinak ji v životě nepomáhají její uší slyší i to co by slyšet nechtěla.

5 Kimi Kyuubi & Akki Kimi Kyuubi & Akki | Web | 1. října 2013 v 19:16 | Reagovat

Pokud by si ještě nekoho potřebovala :)
Jméno: Kimberley Fox (Kimi)
Věk: Vypadá na 16 ve skutečnosti již žije 5 století.
Výška: 160
Váha: +- 55
Druh: Padlý Anděl
Popis: http://www.wallsave.com/wallpapers/2560x1600/gothic/1338223/gothic-anime-girl-beautiful-beauty-black-hair-free-1338223.jpg
Povaha: Má velkou slabost pro hezké kluky, říká to, co si myslí, není moc přátelská, spíše samotářský typ, velice dobrá v boji, miluje čokoládu, nesnáší dívky, záleží jí jen na těch pro ni nejduležitějších, je velice chytrá a hbitá,
Zbraně: Velice dobrá v používání meče, umí to i s lukem
Magie: jako padlý anděl má černou magii, specializuje se na používání ohně, ale velice ji to vysiluje a tak dává přednost boji na blízko.
Minulost: Kimberley dříva byla bílím andělem, byla přátelská, prostě ukázkový bílý anděl, ale zamilovala se do člověka, sledovala ho každý den, byl to mladý chlapec. Jednoho dne ho ale přepadli a ona mu zachránila život, a proto ji Andělé svrhli a vymazali jí i vzpomínky na něj. Přišla ale i o všechny své světlé stránky, proto je teď taková jaká je.
Proč se přidal na stranu zla? ... Potom, co ji svrhli z nebes ji nic jiného nezbývalo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama