Prolog

12. ledna 2013 v 20:40 | Sebby |  Kapitoly
Ahojte , tak přinášim sebou prolog mé "Knížky" . Jmenuje se Dračí Král. anotace bude později :D
Zde máme i obrázek a jelikož jste se na www.snowpaw.blog.cz nemohli rozhodnout mezi 1 a 4 , k prologu bude 4 :3
Prolog je na jednu stranu A4 :D píšu v Open Ofiice , takže nějak to stačí :3 kapitoly by měly být.. jedna tak 10 stránek :3 mno tyhle tři postavy by jste si měli zapamatovat :D hezké čtení ^^


Prolog
"Utíkejte! " po celém lese se rozléhal jekot a křik vesničanů. V hrůze a ve strachu ze smrti v čelistech obrovských Wlrků do sebe naráželi a snažili se najít nějaký úkryt. V malém kumbálku na dřevo se krčila dívka se svým bratrem. Zatím co obrovští vlci nazívaní Wrlci plenili vesnici, dívka doufala, že přežijou. Musela ochránit svého malého bratra. Škvírami mezi prkny pozorovala, jak Wrlci trhají vesničany na kusy. .
"Poslové zla.." zašeptala a přitiskla si bratra k hrudi.
"Vše bude v pořádku Tony, slibuji .." pohladila ho po vlasech. Jeden z Wrlků mířil ke kumbálku. Zastavilo ho jen volání druhů. Wrlci svou práci zkončili. Vraceli se do hlubin stínů, tam odkud přišli.Dívka se pomalu zvedla.
"Už jsou pryč Adell? " zeptal se Tony a přišoupl se ke škvírám.
"Snad. " Adell se zvedla a pomalu otevřela dveře. I přes sebevětší snahu dveře skřípaly v tichu ještě více, než v obvykle.
Dívce se zvedl žaludek při pohledu na rozsápané vesničany.
" Kam teď půjdeme? Kde budeme žít Adell? " Tony se s prázdným výrazem v očích díval na svůj odraz v kaluži krve.
"To nevím. " odhrnula si blond ofinu z čela. Pohledem ledově modrých očí sledovala okolí.
"Cítí nás, vím to. " Tony se vyděšeně otočil. Černé vlasy, jako noc mu zavlály a oči zvláštní žluté barvy upoutal pohyb tam někde v dáli. Ozvalo se vřískání, které trhalo duši, kousek po kousku ten zvuk zaplavoval vaše tělo a nutil ho poddat se temnotě. "Utíkej! " Adell chytla bratra za ruku a rozběhla se do lesa. Wrlci se vynořili ze stínů a pustili se zanimi. Adell se ze všech sil snažila táhnout Tonyho, který nestačil. "Slepá ulička!" vykřikla beznadějně. Obklopovaly ji dva větší kameny a za ní ležel strom. Otočila se a strčila Tonyho za sebe.
Ruce jí zazářily fialovým plamenem.
Výraz v tváři se jí změnil. Už nebyla vyděšená, ale odhodlaná chránit Tonyho.
Jeden z Wrlků ze k ní řítil, jako Býk na červený kus látky. Ale to co udělal Adell nečekala. Jedním mohutným skokem přeskočil ji i Tonyho a zahryzl se do krku dalšího Wrlka stojícího na kameni. Ze stínu se před Adell vynořil další. Na jeho hřbetě seděla postava zahalená v bílém plášti. Až teď si všimla, že oba Wrlci jsou bílí.
"Kdo jsi? " Adell pohlédla na Wrlka a jeho jezdce.
"Nikdo, kdo by vám chtěl ublížit, jak vidíš. " seskočil z Wrlka a ukázal za Adell. Po kameni pomalu stékala tmavá krev černého Wrlka a nad ním se tyčil ten druhý.
" Ale... Ti Wrlci .. " dívka nejistě zhasla plameny. Noc zahalila celý les. "Často se říká .. Pes který štěká nekouše." z hlasu se dalo poznat, že je to chlapec zhruba ve stejném věku jako dívka. " Vidíš, nemá v úmyslu vám ublížit." Chlapec ukázal na Tonyho, který hladil Wrlka .
"Tony! běž od něj! " Adell rychle odtrhla chlapce od toho velkého stvoření.
Chlapec v plášti si povdechl. " Měli by jste jít se mnou, nebo si vás ty stínové zrůdy najdou." Sundal si kápi a odhalil delší zrzavé vlasy. Hnědé oči působily uklidňujícím dojmem.
" Ty jsi z rodu Dračího Krále ..." vydechla Adell a pustila Tonyho.
" To jsem, ale teď rychle, nemáme čas. Nasedni si. " pobídl jí, ať si sedne na druhého Wrlka. Tonyho si vzal k sobě.
" Jak se jmenuješ? " sledoval jak dívka váhá. Cítila k Wrlkům odpor. Vyvraždili jí vesnici.
"Adell a tohle je Tony." odpověděla stroze a vyšvyhla se na Wrlka.
" Já jsem Zeron ... " Pochyboval, že to dívku zajímá. Už teď zjistil, že je odtažitá, ale stejně se představil.
"Vezmu vás na hrad , do bezpečí "....
avšak v době Stínů, kdy Dobro dřímá v Jádru země není bezpečno nikde...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sisi / Siska Sisi / Siska | Web | 14. ledna 2013 v 17:04 | Reagovat

moc pěkné... kdyby byly ty výpisy, tak bych si tě dala do oblíbených, ale nejsou, takže se budu muset řídit skupinou na facu! Hlavně přidávej! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama